O nás

HISTORIE

Emil Gaigher založil firmu v Písku roku 1924. Původně oplatkárna a výrobna čajového pečiva po válce rozšířila sortiment cukrářskými výrobky. V roce 1991 firmu obnovila vnučka zakladatele Ing. Jana Kuželová a současným ředitelem je její syn Ing. Matěj Kužel, pravnuk zakladatele.

SOUČASNOST

Během devadesátých let se nám, díky širokému sortimentu a kvalitě našich výrobků, podařilo vydobýt si dobré jméno u zákazníků po celém Jihočeském kraji. Zásobujeme cukrárny a prodejny na Písecku a Strakonicku, ale hlavně vlastní podnikové prodejny v Praze a Písku.

NA ČEM NÁM ZÁLEŽÍ

Od roku 2003 jsme držiteli certifikátu HACCP, který garantuje systém výroby kvalitních a zdravotně nezávadných výrobků. U našich výrobků klademe důraz na kvalitu, a proto suroviny odebíráme od ověřených dodavatelů s certifikátem kvality ISO. Šlehačkové zákusky obsahují pravou šlehačku z jihočeské smetany a medový perník je z včelího medu. Používáme tradiční receptury a do výrobků nepřidáváme stabilizátory.

CO UMÍME A CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

Kromě stálých objednávek klasických zákusků a jemného pečiva realizujeme speciální zakázky pro společnosti a reklamní agentury, jako například čtyři tisíce zdobených perníčků pro Český Telecom nebo pět set minizákusků pro Pražské arcibiskupství. Vytvoříme libovolně velký dort podle vašeho přání nebo pro vás firemní dort i kreativně navrhneme.

NAŠIMI NEJVĚTŠÍMI ODBĚRATELI JSOU:

Jednota Milevsko
Jednota Volyně

SPONZORUJEME:

Dětský domov Písek
Folklórní soubor Písečan
Sokol Písek
Občanské sdružení Ostrovec